bilgi@acekaholding.com.tr         
               TR    EN
• Değerlerimiz

Değerlerimiz


Holding Değerlerimiz:

Öz değerlerimiz, öncelikle insana saygı çerçevesinde; sosyal sorumluluk bilinci ile üretim faaliyetlerimizi sürdürmek; geleceğimizin güçlü bir geçmiş üzerine sağlam prensiplerle inşa edildiğinden emin olmaktır.
Tüm iş süreçlerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli ve vazgeçilmez değerlerimizdir. 

Tüm ortak ve paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkelerini gözeterek hareket ederiz. 

 

Gizlilik:

Aceka Holding ve bünyesindeki tüm şirketler olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer tüm kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerin korunmasına sonsuz özen gösteririz. 

Faaliyetlerimize ilişkin bilgileri korur, bu bilgileri sadece grup faaliyetlerine hizmet amaçlı belirlenen yetkiler dahilinde kullanır ve yalnızca ilgili kişiler ile paylaşırız. 


Sosyal Bilinç  ve Çevre Bilinci:  

Aceka Holding bünyesindeki tüm şirketlerin ve kurumların faaliyetlerinin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini, sorumluluk anlayışı içinde yönetme ve yürütmeleri; çalışanlarını, dolayısıyla toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemlerinde tutmaları beklenmektedir. 

Holding genelinde sosyal sorumluluk uygulamalarından tüm yöneticilerimiz ve çalışanlarımız sorumludur. 

 

Holding Enerji Politikası:

Aceka Holding ve tüm şirketleri olarak yalnızca en iyi üretim tekniklerini uygulamaya çalışırız. 

Enerji alanındaki tüm çevresel gelişmeleri takip eder, iş partnerlerimizle paylaşır, sürdürülebilir bir gelecek sağlamaya gayret gösteririz. 

Elemanlarımızın ve dolaylı olarak toplumun gelişebilmesi için çevresel bilinçlenme ve bilgi paylaşımlarını destekleriz. 

Alt yapı, teknoloji, finans, hukuk ve insan kaynakları olarak organizasyon içindeki rol ve yetki dağılımını netleştirerek; çalışanlarımızdan beklentilerimizi belirlemek, onları bilinlendirdikten sonra sorumlu hissetmelerini sağlamaya özen gösteririz. 

Enerji ve su tasarrufuatık yönetimi ve sorumlu doğal kaynak kullanımı konularında çevreyi birinci planda tutan hedefler belirler; uygulanışında ise süreklilik ilkesini gözeterek özenle ve bu ilkelerden ödün vermeden ilerlemek için vicdanlıca çabalarız. 

Faaliyetlerimizi düzenli olarak raporlar, paydaşlarımızın bilgiye erişimini kolaylaştırırız